Kreditný systém v CME

Kreditný systém

LEKÁR, a.s. je správcom elektronického kreditného systému (EKS). V poslednom období sme investovali nemalé finančné prostriedky na jeho rozvoj a vylepšenia.

Súčasťou systému je aj tzv. lokálna aplikácia eKREDIT, ktorá sa využíva priamo na konkrétnej vzdelávacej aktivite pre účely načítania kreditov jednotlivým účastníkom na ich kontá v tomto systéme. Máte za týždeň viac aktivít? Nemáte stále prístup na internet? Nevadí. eKREDIT ukladá všetky elektronické zoznamy účastníkov do notebooku v ktorom je nainštalovaná, vy sa prihlásite raz za týždeň na internet a aplikácia jednoducho odošle všetky „nazbierané“ prezenčky do kreditného systému, kde sa po schválení (na SLK) kredity „rozdistribuujú“ na jednotlivé kontá lekárov.

V EKS nájdete štyri boxy, resp. sekcie:

evidencie kreditov – tu sa nachádzajú jednotlivé účty lekárov, na ktoré sa zaznamenávajú kredity za sústavné vzdelávanie.

zóna pre organizátorov – sem sa registrujú a prihlasujú organizátori vzdelávacích aktivít, pričom prostredníctvom svojho konta môžu požiadať lekársku komoru o zaradenie do zoznamu kreditovaných aktivít.

zoznam kreditovaných aktivít – všetky kreditované vzdelávacie aktivity, schválené lekárskou komorou

dokumenty na stiahnutie – box s dokumentami, ako návody, manuály, vyhlášky a rôzne iné potrebné texty

vstup do kreditného systému (klikni)

Nová vyhláška o kritériách hodnotenia sústavného vzdelávania na stiahnutie: STIAHNI

Vzdelávacie podujatia

OnLine vzdelávacie podujatia